icon_widget_image Po - pá 8:00 – 17.00 | So 8.00 – 11.30 | Ne zavřeno icon_widget_image Mrákov č.21, 345 01 - přímo v administrativní budově areálu ZOD icon_widget_image +420 724 634 875 +420 602 194 247 +420 379 722 966 icon_widget_image obchod@dsp-market.cz
  /  Novinky   /  Nová budova DSP-MARKET stavebniny ve Kdyni

Nová budova DSP-MARKET stavebniny ve Kdyni

Máme pro Vás připraven široký sortiment stavebních materiálů včetně písku a kameniva. Nabízíme osb desky, střešní latě a prkna, půjčujeme kontejnery na suť, vibrační plechy, desky a další nářadí.

JSME PŘESVĚDČENI, ŽE VÁM NABÍDNEME TY NEJLEPŠÍ CENY U NAŠICH TOP PRODUKTŮ

Kromě veškerého stavebního materiálu, lze na našich stavebninách taká zakoupit betonářské železo a sítě, interíérové a fasádní barvy, zednické a malířské nářadí.
– Můžete si také u nás zapůjčit kontejner na stavební suť a odpad, s maximální hmotností nákladu 6 tun.
Stavebniny mají své vlastní skládky sypkých materiálů, určených pro prodej maltového i betonářského písku a plaveného kameniva – tzv.kačírku.
– Veškerý materiál a písky dovážíme až k zákazníkům nákladními auty s hydraulickou rukou .
Pro smluvní partnery, nebo při větších oděrech ( např. rekonstrukce a stavby rod. domků ), nabízíme zajímavé objektové a množstevní slevy.
Ve stavebninách DSP-MARKET s.r.o. Vám při nákupu kvalitního zboží ,za velmi výhodné ceny, ochotně poradí zkušený personál.
– Ať už k nám přijdete jen pro jeden pytel,nebo kus čehokoliv, nakoupíte vždy výhodně, protože již naše základní ceny jsou tak nastaveny a obsahují už výrazné slevy.

Jestli máte zájem,rádi Vám na větší množství zpracujeme nezávaznou nabídku, stačí pokud nás budete kontaktovat na eMail: dsp@dsp-market.cz